Úvod  /  Nabízíme  /  Nizozemský jazyk

Reference

  • "Mockrát děkujeme za vyřízený překlad a korekturu webových stránek!"

    20.9.2015

    Aneta Matušková
    obchodní asistentka

    LOUDA Alform, výrobní družstvo

  • Všechny reference

Informujeme

Nizozemština, holandština (nizozemský, holandský jazyk)

Specializujeme se na nizozemský (holandský) jazyk. Nabízíme vám zajištění odborných překladů z a do nizozemského (holandského) jazyka a profesionální výuku nizozemštiny (holandštiny) v Ostravě a okolí.

Jazykové kurzy nizozemského (holandského) jazyka

Nabízíme vám kurzy nizozemského (holandského) jazyka, které budou vyhovovat přesně vašim potřebám. Všechny kurzy nizozemštiny (holandštiny) probíhají v Ostravě a jejím okolí. 
Individuální kurz nizozemštiny (holandštiny) bude vhodný pro ty z vás, kteří si chtějí čas, tempo a obsah výuky určovat sami dle svých možností a požadavků,kurz nizozemštiny (holandštiny) pro veřejnost bude vyhovovat těm, kdo se rádi učí ve skupince a nechají se motivovat ostatními.

Překlady z/do nizozemského (holandského) jazyka

Zajistíme pro vás překlad z/do nizozemského (holandského) jazyka. Překládáme běžné i odborné texty z/do nizozemštiny (holandštiny), zajišťujeme překlady velkého rozsahu i expresní překlady.

Objednání služeb či kalkulace ceny

Pro objednání kurzů nizozemštiny (holandštiny), překladů z/do nizozemského (holandského) jazyka či pro cenovou kalkulaci využijte tlačítek výše v liště "Mám zájem o:"nebo nás kontaktujte. Věříme, že jakmile naše služby vyzkoušíte, budete spokojeni.