Úvod  /  Nabízíme  /  Nizozemský jazyk

Reference

 • "Jsem opravdu spokojená, jsem neustále motivovaná, proč se učit ruský jazyk. Lektorka - super! Dovídám se plno nových informací, průběh hodin je plně využit, metody učení super, plně mi vyhovují. Tímto děkuji Darje za její trpělivost a nápaditost v hodinách."

  /skupinový kurz Ruština pro začátečníky/

  22.1.2016, Jana Tesarčíková

 • Všechny reference

Informujeme

 • Den otevřených dveří

  Zveme vás na den otevřených dveří do jazykového centra PARAKALO. Přijde se s námi seznámit, zeptat se na podrobnosti ke kurzu, popř. si ujasnit svou jazykovou úroveň.

 • Nový školní rok se blíží

  Pro podzimní semestr 2018/2019 vypisujeme nové skupinové kurzy. Otevíráme také individuální a firemní kurzy.

 • Všechny články

Nizozemština, holandština (nizozemský, holandský jazyk)

Specializujeme se na nizozemský (holandský) jazyk. Nabízíme vám zajištění odborných překladů z a do nizozemského (holandského) jazyka a profesionální výuku nizozemštiny (holandštiny) v Ostravě a okolí.

Jazykové kurzy nizozemského (holandského) jazyka

Nabízíme vám kurzy nizozemského (holandského) jazyka, které budou vyhovovat přesně vašim potřebám. Všechny kurzy nizozemštiny (holandštiny) probíhají v Ostravě a jejím okolí. 
Individuální kurz nizozemštiny (holandštiny) bude vhodný pro ty z vás, kteří si chtějí čas, tempo a obsah výuky určovat sami dle svých možností a požadavků,kurz nizozemštiny (holandštiny) pro veřejnost bude vyhovovat těm, kdo se rádi učí ve skupince a nechají se motivovat ostatními.

Překlady z/do nizozemského (holandského) jazyka

Zajistíme pro vás překlad z/do nizozemského (holandského) jazyka. Překládáme běžné i odborné texty z/do nizozemštiny (holandštiny), zajišťujeme překlady velkého rozsahu i expresní překlady.

Objednání služeb či kalkulace ceny

Pro objednání kurzů nizozemštiny (holandštiny), překladů z/do nizozemského (holandského) jazyka či pro cenovou kalkulaci využijte tlačítek výše v liště "Mám zájem o:"nebo nás kontaktujte. Věříme, že jakmile naše služby vyzkoušíte, budete spokojeni.