Úvod  /  Nabízíme  /  Dotace na výuku

Reference

 • "Náš ostravský tým se učí anglicky s Parakalem již rok a jsme nadmíru spokojeni s organizaci výuky, přístupem lektorky, i našim pokrokem v anglické konverzaci. Já osobně oceňuji nejvíce lektorku Simonu, která je profesionální a dokáže nás rozvíjet i nad rámec výuky dle našich zájmů. Kolegyni půjčuje knížky v angličtině a mě o osobním rozvoji. :-)"

  Kateřina Gruňová
  Branch manager

  25.5.2015, Talentor Advanced Search s.r.o.

 • Všechny reference

Informujeme

 • 5 důvodů, proč se dobře naučit anglicky

  Angličtina je jazyk, se kterým se setkáváme každý den a třeba si to ani neuvědomujeme. Tak proč se v ní ještě nezlepšit? Přečtěte si v našem článku pět důvodů, proč se dobře naučit anglicky.

 • Proč je španělština jazyk budoucnosti?

  Španělština je jazykem temperamentních a živých národů, kteří se velmi rádi baví. Jejich charisma a přátelské chování vás oslní natolik, že se rozhodnete tento přitažlivý a vášnivý jazyk naučit. Díky španělštině poznáte jiný styl života plného hudby a tance jako je hravá salsa, žhavé flamenco či smyslné tango a obohatíte se o nové dechberoucí zážitky, které byly díky jazykové bariéře nedostupné. Přečtěte si, proč je španělština jazykem budoucnosti a další důvody, proč se učit španělsky!

 • Všechny články

Dotace na jazykovou výuku

V rámci projektu Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců (POVEZ) mají vybraní zaměstnavatelé a OSVČ možnost získat finanční příspěvek na:

 • odborné jazykové vzdělávání (vzdělávání je zde proplaceno v maximální výši 85 % uznatelných nákladů, je nutná 15% spoluúčast žadatele)
 • proplacení mzdových nákladů (maximální výše příspěvku na mzdové náklady na jednoho zaměstnance účastnícího se vzdělávací aktivity činí 29.700 Kč/měsíc)

V projektu jsou podpořeny i OSVČ bez zaměstnanců, kterým se proplácí jen vzdělávací aktivita.

 

Vzdělávací aktivita:

 • musí být odučena prezenční formou;
 • každý účastník musí splnit na vzdělávací aktivitě min. 80 % docházky a závěrečnou zkoušku;
 • vzdělávání musí být zahájeno do 6 měsíců od schválení žádosti;
 • odborná jazyková výuka související s pracovní činností může být podpořena v maximální délce 6 měsíců.

Finanční podpora od ÚP je nenároková.

Nebojte se administrativy spojené se získáním dotace! Veškeré papírování vyřídíme za Vás!

 

Koordinátorka jazykových kurzů Lenka Šťastná se s vámi ráda sejde na osobní schůzce, kde vám zodpoví všechny dotazy, proberete možnosti a vaše bližší představy a požadavky na jazykovou výuku i organizační záležitosti.

Kontaktujte mě na telefonním čísle: +420 776 728 283 nebo na emailu: info@parakalo.cz.

 

"Skvělá výuka jazyků v naší společnosti!" /Aleš Vyka, jednatel společnosti AstrumQ Interactive s.r.o./

Více referencí na jazykovou výuku