Úvod  /  Nabízíme  /  Český jazyk  /  Korektury textů

Reference

 • "Maximální spokojenost s vedením i průběhem a náplní lekcí. Líbí se mi přístup lektorky Darji. // Jsem rád, že mám k dispozici mnoho materiálů mimo učebnici."

  Přečíst celý dotazník spokojenosti

  /individuální kurz ruského jazyka/

  15.8.2016, Jan Pohl

 • Všechny reference

Informujeme

 • 5 důvodů, proč se dobře naučit anglicky

  Angličtina je jazyk, se kterým se setkáváme každý den a třeba si to ani neuvědomujeme. Tak proč se v ní ještě nezlepšit? Přečtěte si v našem článku pět důvodů, proč se dobře naučit anglicky.

 • Proč je španělština jazyk budoucnosti?

  Španělština je jazykem temperamentních a živých národů, kteří se velmi rádi baví. Jejich charisma a přátelské chování vás oslní natolik, že se rozhodnete tento přitažlivý a vášnivý jazyk naučit. Díky španělštině poznáte jiný styl života plného hudby a tance jako je hravá salsa, žhavé flamenco či smyslné tango a obohatíte se o nové dechberoucí zážitky, které byly díky jazykové bariéře nedostupné. Přečtěte si, proč je španělština jazykem budoucnosti a další důvody, proč se učit španělsky!

 • Všechny články

Korektury češtiny / českých textů

Zajistíme pro vás komplexní jazykovou korekturu jakéhokoli českého textu. Opravíme překlepy, gramatické a pravopisné chyby a opravíme text tak, aby byl čtivý a srozumitelný.

Zaručujeme Vám prvotřídní kvalitu korektur. Spolupracujeme s těmi nejkvalitnějšími korektory, kteří mají adekvátní vysokoškolské vzdělání, relevantní praxi a vynikající cit pro jazyk.

Zdarma vám zpracujeme cenovou kalkulaci. Cena se odvíjí od několika základních ukazetelů viz podmínky níže. Zašlete nám požadovaný text, který chcete zkontrolovat, zde a my vám obratem zašleme cenovou nabídku.

Zadání korektury – podmínky

 • Základní sazba korektur

  Základní sazba korektur se účtuje v případě, že výchozím textem je běžný, srozumitelný, dobře čitelný text ve standartním formátu (.doc, .jpg, .ppt, .xls).

 • Základní tarifní jednotka

  Základní tarifní jednotkou je jedna normostrana (NS). Dle vyhlášky č. 77/1993 Sb. §24 odst. 2 se jednou normostranou rozumí text psaný strojem obsahující 30 řádků po 60 úhozech včetně mezer, což odpovídá 1800 znakům včetně mezer.

 • Minimální objednávka

  Minimální objednávkou se rozumí jedna normostrana. Při korekturách nad jednu normostranu zaokrouhlujeme na normostrany směrem nahoru.

 • Termín dodání

  V běžném termínu zkorigujeme max. 20 normostran (základní jazyková korektura) a max. 12 normostran (komplexní jazyková korektura) za jeden pracovní den. Den obdržení objednávky a den dodání hotové korektury, víkendy a státní svátky se nezapočítávají.

 • Dodací podmínky

  Korektury jsou zpracovány v elektronické podobě ve formátu .docx nebo .pdf, na vyžádání v tištěné podobě.

Co korektura zahrnuje

Celková jazyková korektura zahrnuje základní jazykovou korekturu (opravení překlepů, gramatických a pravopisných chyb) a stylistickou korekturu (úprava textu tak, aby byl čtivý, perfektně srozumitelný a přehledný).

Typy korektur