Úvod  /  Kalkulace ceny - tlumočení

Reference

 • "Líbí se mi hlavně báječná lektorka Simonka Tesarčíková. Dokáže přinutit mé mozkové buňky přemýšlet a to nenásilnou formou. Její výuka je skvělá. Konečně mě angličtina baví. // Nenapadá mě vůbec nic, co bych změnila. Vše je úžasné a skvělé. Chodím k Vám strasně ráda."

  /skupinový kurz Angličtina pro mírně pokročilé/

  22.11.2016, Pavla Jaňáková

 • Všechny reference

Informujeme

 • Polština získává na popularitě!

  Polština není zrovna nejpopulárnějším jazykem (jako třeba angličtina, němčina či španělština), ale zájem o její výuku výrazně roste, především v oblasti firemních jazykových kurzů. A proč byste mohli o polštině uvažovat i vy?

 • 5 důvodů, proč se dobře naučit anglicky

  Angličtina je jazyk, se kterým se setkáváme každý den a třeba si to ani neuvědomujeme. Tak proč se v ní ještě nezlepšit? Přečtěte si v našem článku pět důvodů, proč se dobře naučit anglicky.

 • Všechny články

Kalkulace ceny - tlumočení

Kalkulace ceny je zdarma a je zcela nezávazná. Vyplňte prosím níže uvedený formulář, popř. nám pošlete vaše požadavky emailem info@parakalo.cz, nebo se ozvěte telefonicky +420 603 757 148.

Tlumočení

*

*

*

*

* Povinná pole jsou označena hvězdičkou.

Vyplněním této kalkulace dáváte souhlas k tomu, aby byly zadané osobní údaje zpracovávány a evidovány ve smyslu všech ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů v platném znění.

Zavazujeme se, že vyplněné údaje nebudou poskytnuty třetím stranám.