Úvod  /  Nabízíme  /  Nizozemský jazyk  /  Jazykové kurzy

Reference

  • "S individuálním jazykovým kurzem a hlavně s lektorkou - paní Terezkou Košťálovou - jsem velmi spokojena a určitě chci ve studiu pokračovat a zakoupili si další kurz. Děkuji moc za příjemné prostředí a milou lektorku."

    /individuální kurz angličtiny/

    12.11.2015, Libuše Polomská

  • Všechny reference

Informujeme

Jazykové kurzy nizozemštiny, holandštiny (nizozemského, holandského jazyka)

Vyberte si kurz nizozemského (holandského) jazyka, který vám vyhovuje nejvíce. Všechny kurzy nizozemštiny (holandštiny) probíhají v Ostravě a jejím okolí.

Individuální kurzy nizozemštiny jsou vhodné pro ty z vás, kteří si chtějí čas, tempo a obsah výuky určovat sami dle svých možností a požadavků, kurzy nizozemštiny pro veřejnost budou vyhovovat těm, kdo se rádi učí ve skupince a nechají se motivovat ostatními.

Individuální jazykové kurzy nizozemštiny

Nabízíme vám individuální kurzy nizozemského (holandského) jazyka v Ostravě a v okolí. Jedná se o velmi intenzivní kurzy, kdy se lektor věnuje pouze jednomu studentovi. Individuální kurzy nizozemštiny probíhají zpravidla v našich prostorách v Ostravě – Mariánských Horách, případně dle domluvy u klienta ve firmě/doma.

Jazykové kurzy nizozemštiny pro veřejnost

Nabízíme vám otevřené kurzy nizozemského jazyka pro veřejnost různého zaměření. Potřebujete-li poradit s výběrem kurzů, zanechte nám vzkaz, my se vám ozveme a rádi vám poradíme.

Všechny kurzy probíhají v našich učebnách v Mariánských Horách, na adrese Přemyslovců 992/52. Možnost parkování zdarma na ulici Korunní, za domem. Dostupné (cca 5 minut pěšky) z tramvajové zastávky Mariánské náměstí.

Objednání jazykových kurzů či kalkulace

Pro objednání kurzů nizozemštiny či cenovou kalkulaci využijte tlačítek výše v liště "Mám zájem o:" nebo nás kontaktujte. Věříme, že jakmile naše služby vyzkoušíte, budete spokojeni.