Úvod  /  Nabízíme  /  Nizozemský jazyk  /  Jazykové kurzy

Reference

 • "Chtěla bych poděkovat za perfektní a rychlou spolupráci s Vámi při vyhotovení soudně ověřených překladů."

  5.7.2015

  Miluše Faluši
  asistentka

  F.67 s.r.o.

 • Všechny reference

Informujeme

 • Den otevřených dveří

  Zveme vás na den otevřených dveří do jazykového centra PARAKALO. Přijde se s námi seznámit, zeptat se na podrobnosti ke kurzu, popř. si ujasnit svou jazykovou úroveň.

 • Nový školní rok se blíží

  Pro podzimní semestr 2018/2019 vypisujeme nové skupinové kurzy. Otevíráme také individuální a firemní kurzy.

 • Všechny články

Jazykové kurzy nizozemštiny, holandštiny (nizozemského, holandského jazyka)

Vyberte si kurz nizozemského (holandského) jazyka, který vám vyhovuje nejvíce. Všechny kurzy nizozemštiny (holandštiny) probíhají v Ostravě a jejím okolí.

Individuální kurzy nizozemštiny jsou vhodné pro ty z vás, kteří si chtějí čas, tempo a obsah výuky určovat sami dle svých možností a požadavků, kurzy nizozemštiny pro veřejnost budou vyhovovat těm, kdo se rádi učí ve skupince a nechají se motivovat ostatními.

Individuální jazykové kurzy nizozemštiny

Nabízíme vám individuální kurzy nizozemského (holandského) jazyka v Ostravě a v okolí. Jedná se o velmi intenzivní kurzy, kdy se lektor věnuje pouze jednomu studentovi. Individuální kurzy nizozemštiny probíhají zpravidla v našich prostorách v Ostravě – Mariánských Horách, případně dle domluvy u klienta ve firmě/doma.

Jazykové kurzy nizozemštiny pro veřejnost

Nabízíme vám otevřené kurzy nizozemského jazyka pro veřejnost různého zaměření. Potřebujete-li poradit s výběrem kurzů, zanechte nám vzkaz, my se vám ozveme a rádi vám poradíme.

Všechny kurzy probíhají v našich učebnách v Mariánských Horách, na adrese Přemyslovců 992/52. Možnost parkování zdarma na ulici Korunní, za domem. Dostupné (cca 5 minut pěšky) z tramvajové zastávky Mariánské náměstí.

Objednání jazykových kurzů či kalkulace

Pro objednání kurzů nizozemštiny či cenovou kalkulaci využijte tlačítek výše v liště "Mám zájem o:" nebo nás kontaktujte. Věříme, že jakmile naše služby vyzkoušíte, budete spokojeni.