Úvod  /  Nabízíme  /  Italský jazyk  /  Jazykové kurzy

Reference

Informujeme

Jazykové kurzy italštiny (italského jazyka)

Vyberte si kurz italského jazyka, který vám vyhovuje nejvíce. Všechny kurzy italštiny probíhají v Ostravě a jejím okolí.

Individuální kurzy italštiny jsou vhodné pro ty z vás, kteří si chtějí čas, tempo a obsah výuky určovat sami dle svých možností a požadavků, kurzy italštiny pro veřejnost budou vyhovovat těm, kdo se rádi učí ve skupince a nechají se motivovat ostatními a firemní jazyková výuka vyhoví jakýmkoli požadavkům pro výuku zaměstnanců ve firmách.

Individuální jazykové kurzy italštiny

Nabízíme vám individuální kurzy italského jazyka v Ostravě a v okolí. Jedná se o velmi intenzivní kurzy, kdy se lektor věnuje pouze jednomu studentovi. Individuální kurzy italštiny probíhají zpravidla v našich prostorách v Ostravě – Mariánských Horách, případně dle domluvy u klienta ve firmě/doma.

Jazykové kurzy italštiny pro veřejnost

Nabízíme vám otevřené kurzy italského jazyka pro veřejnost různého zaměření. Potřebujete-li poradit s výběrem kurzů, zanechte nám vzkaz, my se vám ozveme a rádi vám poradíme.

Všechny kurzy probíhají v našich učebnách v Mariánských Horách, na adrese Přemyslovců 992/52. Možnost parkování zdarma na ulici Korunní, za domem. Dostupné (cca 5 minut pěšky) z tramvajové zastávky Mariánské náměstí.

Jazykové kurzy italského jazyka pro firmy

Nabízíme vám komplexní služby při zajišťování výuky italského jazyka ve vaší firmě pro všechny jazykové úrovně, od úplných začátečníků po velmi pokročlé studenty. Firemní kurzy probíhají nejčastěji u vás ve firmě anebo v našich prostorech v Ostravě - Mariánských Horách.

Objednání jazykových kurzů či kalkulace

Pro objednání kurzů italštiny či cenovou kalkulaci využijte tlačítek výše v liště "Mám zájem o:" nebo nás kontaktujte. Věříme, že jakmile naše služby vyzkoušíte, budete spokojeni.