Úvod  /  Nabízíme  /  Chorvatský jazyk  /  Jazykové kurzy

Reference

  • "Nejvíce se mi líbila příjemná práce v malé skupince a přístup lektorky - vytížené hodiny. Jsem velmi spokojena se svou lektorkou - dobrý výklad, doplnění učebnice dalšími materiály a v případě potřeby individuální přístup. Hodiny byly pestré a velmi zajímavé. (...)"

    Přečíst celý dotazník spokojenosti

    /skupinový kurz Francouzština pro začátečníky/

    31.5.2017, Iva Crhová

  • Všechny reference

Informujeme

Jazykové kurzy chorvatštiny (chorvatského jazyka)

Vyberte si kurz chorvatského jazyka, který vám vyhovuje nejvíce. Všechny kurzy chorvatštiny probíhají v Ostravě a jejím okolí.

Individuální kurzy chorvatštiny jsou vhodné pro ty z vás, kteří si chtějí čas, tempo a obsah výuky určovat sami dle svých možností a požadavků, kurzy chorvatštiny pro veřejnost budou vyhovovat těm, kdo se rádi učí ve skupince a nechají se motivovat ostatními a firemní jazyková výuka vyhoví jakýmkoli požadavkům pro výuku zaměstnanců ve firmách.

Individuální jazykové kurzy chorvatštiny

Nabízíme vám individuální kurzy chorvatského jazyka v Ostravě a v okolí. Jedná se o velmi intenzivní kurzy, kdy se lektor věnuje pouze jednomu studentovi. Individuální kurzy chorvatštiny probíhají zpravidla v našich prostorách v Ostravě – Mariánských Horách, případně dle domluvy u klienta ve firmě/doma.

Jazykové kurzy chorvatštiny pro veřejnost

Nabízíme vám otevřené kurzy chorvatského jazyka pro veřejnost různého zaměření. Potřebujete-li poradit s výběrem kurzů, zanechte nám vzkaz, my se vám ozveme a rádi vám poradíme.

Všechny kurzy probíhají v našich učebnách v Mariánských Horách, na adrese Přemyslovců 992/52. Možnost parkování zdarma na ulici Korunní, za domem. Dostupné (cca 5 minut pěšky) z tramvajové zastávky Mariánské náměstí.

Jazykové kurzy chorvatského jazyka pro firmy

Nabízíme vám komplexní služby při zajišťování výuky chorvatského jazyka ve vaší firmě pro všechny jazykové úrovně, od úplných začátečníků po velmi pokročlé studenty. Firemní kurzy probíhají nejčastěji u vás ve firmě anebo v našich prostorech v Ostravě - Mariánských Horách.

Objednání jazykových kurzů či kalkulace

Pro objednání kurzů chorvatštiny či cenovou kalkulaci využijte tlačítek výše v liště "Mám zájem o:" nebo nás kontaktujte. Věříme, že jakmile naše služby vyzkoušíte, budete spokojeni.