Úvod  /  Nabízíme  /  Anglický jazyk  /  Jazykové kurzy  /  Kurzy pro děti

Reference

 • "Rychlé a příjemné jednání, odevzdání práce dokonce dříve než ve stanovený termín a solidní ceny, co víc si přát? Určitě doporučuji a s dalším překladem se rád opět přihlásím."

  16.8.2017, Petr Lohonka

 • Všechny reference

Informujeme

 • Česky jsem se naučila asi za 2 měsíce...

  Pojďte se seznámit s naší talentovanou lektorkou Marijou ze Srbska, která česky mluví tak, že byste nepoznali, že není rodilá mluvčí. Jaké další jazyky umí? A co nám doporučí navštívit a ochutnat ve své rodné zemi?

 • Podzimní slevy na individuální kurzy angličtiny a němčiny

  A protože máme aktuálně ještě několik neobsazených termínů v dopoledních (8:00 až 11:00) a poledních (11:00 až 14:00) hodinách a v pátek (celý den), můžete si nyní, od pondělí 23.10.2017 do 23.11.2017 (případně jen do vyčerpání naší kapacity), zakoupit individuální kurzy angličtiny a němčiny s 20% slevou na dopolední, polední anebo páteční lekce.

 • Všechny články

Jazykové kurzy angličtiny (anglického jazyka) pro děti

Nabízíme vám jazykové kurzy angličtiny (anglického jazyka) pro děti.

Kurzy pro děti jsou rozděleny podle věku - předškoláci (3 - 6 let) a školáci (7 - 10 let). Jejich cílem je umožnit dětem seznámit se s angličtinou přitažlivým a podněcujícím způsobem. Výuka je zábavná především díky optimálnímu střídání činností při výuce. Využíváme knihy, příběhy, písničky, pohádky, plakáty, karty s obrázky, pracovní listy, omalovánky, audionahrávky, příběhy na DVD aj.
V lekcích vytváříme co nejvíce příležitostí k využití angličtiny. Lektor/ka používá angličtinu téměř vždy (pouze pokud je to nezbytně nutné, využije češtinu). Děti si na mluvenou angličtinu brzy zvyknou a začnou ji používat také.

Vyberte si z aktuálně nabízených kurzů pro děti:

Nabídka kurzů

Angličtina pro školáky - Ostrava, čtvrtek 17:00 - 18:00

Kurz vhodný pro děti od 7 do 10 let, které se již s angličtinou setkaly (na základní škole, v kroužku apod.) a rády by hravým a zábavným způsobem rozšiřovaly své znalosti a připravily se tak na možné složení zkoušky Cambridge English: Young Learners, Starters.

Cena kurzu: 2 590 Kč Více o kurzu