Úvod  /  Nabízíme  /  Den otevřených dveří

Reference

 • "Lektorka Veronika je skvělá. Vždy usměvavá a s dobrou náladou, pečlivě připravená, motivující, učení ji baví. Jako lektorka mi vyhovuje ve všech směrech. A má krásnou výslovnost. :-)"

  /skupinový kurz Francouzština pro začátečníky/

  11.11.2015, Karin Jiříčková

 • Všechny reference

Informujeme

 • 5 důvodů, proč se dobře naučit anglicky

  Angličtina je jazyk, se kterým se setkáváme každý den a třeba si to ani neuvědomujeme. Tak proč se v ní ještě nezlepšit? Přečtěte si v našem článku pět důvodů, proč se dobře naučit anglicky.

 • Proč je španělština jazyk budoucnosti?

  Španělština je jazykem temperamentních a živých národů, kteří se velmi rádi baví. Jejich charisma a přátelské chování vás oslní natolik, že se rozhodnete tento přitažlivý a vášnivý jazyk naučit. Díky španělštině poznáte jiný styl života plného hudby a tance jako je hravá salsa, žhavé flamenco či smyslné tango a obohatíte se o nové dechberoucí zážitky, které byly díky jazykové bariéře nedostupné. Přečtěte si, proč je španělština jazykem budoucnosti a další důvody, proč se učit španělsky!

 • Všechny články

Den otevřených dveří v jazykovém centru PARAKALO

Kdy: čtvrtek 9.2.2017 od 14:00 do 19:00

Kde: PARAKALO - centrum jazyků, Přemyslovců 992/52, Ostrava - Mariánské Hory (přečtěte si, jak se k nám nejlépe dostanete)

 

PARAKALO - centrum jazyků PARAKALO - centrum jazyků

 

Můžete si prohlédnout naše prostory, zjistit, jak u nás vypadá, jak učíme, jaké vyúkové materiály a metody výuky používáme! Přijďte nasát trochu cizojazyčné atmosféry a neváhejte se zeptat na podrobnosti k nově otevíraným kurzům či jakékoli jazykové výuce.

Bližší informace: info@parakalo.cz nebo +420 603 757 148

Těšíme se na Vás!