Úvod  /  Blog  /  Nový školní rok se blíží

Reference

 • "Hlavně bych Vám chtěl ale poděkovat za vstřícný přístup. Rád bych podpořil firmy, co se svým zákazníkem nezabývají pouze při fakturaci. Tak snad se Vám tahle filosofie vyplatí."

  18.4.2014

  Rudolf Dobiáš
  manažer marketingové komunikace

  ELIT CZ, spol. s.r.o.

 • Všechny reference

Informujeme

 • Den otevřených dveří

  Zveme vás na den otevřených dveří do jazykového centra PARAKALO. Přijde se s námi seznámit, zeptat se na podrobnosti ke kurzu, popř. si ujasnit svou jazykovou úroveň.

 • Nový školní rok se blíží

  Pro podzimní semestr 2018/2019 vypisujeme nové skupinové kurzy. Otevíráme také individuální a firemní kurzy.

 • Všechny články

Nový školní rok se blíží

Skupinové kurzy pro veřejnost začínají v prvním říjnovém týdnu, ale vy si své místo můžete rezervovat již nyní. Individuální a firemní kurzy začínají v průběhu roku kdykoli, takže můžete začít klidně za pár dní.

A jaké skupinové kurzy otevíráme tentokrát? V níže uvedeném rozvrhu lekcí můžete přehledně vidět nabídku všech kurzů. Kromě tradičně nabízených jazyků - angličtina, němčina, francouzština, španělština či ruština, to budou opět i netradiční jazyky - polština, řečtina, chorvatština. A úplnou novinkou pro tento školní rok je nizozemština a portugalština.

Přihlášení do kurzu můžete provést pomocí webového formuláře anebo telefonicky s p. Kovalíkovou: +420 776 728 283.

Všechny tyto jazyky lze samozřejmě studovat i individuálně v rámci individuálního kurzu. Zde si vyberte jen čas, který vám nejvíce vyhovuje, a počet lekcí, který si chcete zakoupit. Na první lekci provedeme nenásilnou analýzu Vašich dosavadních znalostí (v případě, že nejste úplný začátečník) a výuku přizpůsobíme Vašim potřebám i Vašemu výukovému stylu.

Přihlášení do individuálního kurzu probíhá pomocí webového formuláře anebo telefonicky s. p Kovalíkovou: 
+420 776 728 283.

© Věra Sasková